Pochmurno

0°C

Sarbinowo

Pochmurno

Wiatr: 27.36 km/h

Oferta

 

KOMUNIKAT

Zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Zdrowia RP oraz Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie epidemii koronawirusa COVID – 19

odwołujemy turnusy rehabilitacyjne/zdrowotne w poniższych terminach:

11.04. – 24.04.2020 

Zmiany terminów odwołanych turnusów rehabilitacyjnych należy uzgodnić z recepcją ośrodka.

Tel: 94 3515534, 3515956 lub 94 3480765

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie oświadczamy że poza odwołanymi terminami przyjmujemy rezerwacje na dalsze terminy.

 


TURNUSY REAHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWE

Zapraszamy Państwa do Ośrodka „FLISAK" w Sarbinowie na turnusy rehabilitację, na wypoczynek połączony z rehabilitacją, ferie.

Jeśli chcecie Państwo zabiegi rehabilitacyjne połączyć z relaksem i wypoczynkiem, znajdziecie u nas doskonałe warunki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób niepełnosprawnych jak również i dla osób szukających wypoczynku fizycznego i psychicznego od trudów życia codziennego i pragnących podreperować swoje zdrowie i siły, oraz chcących nabrać chęci do życia.

Na terenie ośrodka: plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill, bilard, boisko do siatkówki i koszykówki, wypożyczalnia rowerów.

Ośrodek dysponuje 193 miejscami noclegowymi. Naszym gościom oferujemy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym 1- osobowe, 2-osobowe oraz 3 apartamenty 3-osobowe.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki i wyposażone są TV, telefon, czajnik bezprzewodowy, lodówkę, radio oraz dostęp do Internetu.  

Posiadamy bogatą bazę zabiegową. Miła i wysoko wykwalifikowana kadra, wykorzystując dobrze wyposażone gabinety zabiegowe, gwarantuje szybkie postępy w rehabilitacji. Serwujemy smaczne i obfite posiłki, które w zupełności wystarczają naszym gościom pomimo znacznego wzrostu aktywności. 

Na smaczne, obfite i zdrowe posiłki zapraszamy do jadalni, gdzie Goście w ramach pobytu korzystają z całodziennego wyżywienia - porcjowanego (śniadanie, obiad, kolacja).

Podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym jest realizowany program rekreacyjno - wypoczynkowy (w cenie turnusu): ognisko z pieczonym prosiakiem lub kiełbaskami, wieczorek powitalny i pożegnalny, wieczorki taneczne z muzyką na żywo, biesiady (z poczęstunkiem), konkursy, prelekcje, turnieje, wycieczki - płatne dodatkowo.

Zapewniamy transport autokarem do naszych Ośrodków:

  • Łódź → Sarbinowo (Ośrodek) → Łódź
  • Warszawa → Sarbinowo (Ośrodek) → Warszawa

Zapewniamy transport autokarem lub busem do ośrodka: Łódź – 170,00 zł, Włocławek – 130,00 zł, Toruń – 120,00 zł, Bydgoszcz – 105,00 zł, (cena w dwie strony).

Kontakt

 tel.:
(94) 35 15 534,
(94) 35 15 956(94) 34 80 765
fax. (94) 35 14 388,

 e-mail: info@orw-flisak.pl

Informacje o nowościach - Zapisz się!!!


Chcesz być informowany o nowościach i promocjach w naszych Ośrodkach?
Zapisz się na bezpłatny informator.
.

Adres kor.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „ZAGŁĘBIE"
ul. Bogusława XIV nr 3,
78-111 Ustronie Morskie

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.