OFERTA 2020 r.


Zapraszamy Państwa do Ośrodka „ZAGŁĘBIE" w Ustroniu Morskim na turnusy rehabilitacyjne, na wypoczynek połączony z rehabilitacją, ferie, wczasy. Ośrodek leży ok. 70 m od morza w centrum Ustronia Morskiego.

Nasza ofertę kierujemy zarówno do osób niepełnosprawnych jak również i dla osób szukających wypoczynku fizycznego i psychicznego od trudów życia codziennego i pragnących podreperować swoje zdrowie i siły, oraz chcących nabrać chęci do życia.

Posiadamy bogatą bazę zabiegową. Miła i wysoko wykwalifikowana kadra, wykorzystując dobrze wyposażone gabinety zabiegowe,
gwarantuje szybkie postępy w rehabilitacji. Serwujemy smaczne i obfite posiłki, które w zupełności wystarczają naszym gościom
pomimo znacznego wzrostu aktywności.

Na terenie ośrodka: plac zabaw dla dzieci, bawialnia dla dzieci, kawiarnia, miejsce na grill i ognisko, bilard, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walking, bezpłatny parking, Internet Wi-Fi.

Pokoje 1 i 2 i 3 osobowe wyposażone są w: lodówkę, telewizor, radio, telefon, Internet Wi-Fi, czajnik bezprzewodowy, ręczniki, sprzęt plażowy - parawan, leżaki, maty plażowe.

Na smaczne, obfite i zdrowe posiłki zapraszamy do jadalni, gdzie Goście w ramach pobytu korzystają z całodziennego wyżywienia - porcjowanego (śniadanie, obiad, kolacja).

 

 

Kontakt

 tel.:
(94) 35 15 534,
(94) 35 15 956(94) 34 80 765
fax. (94) 35 14 388,

 e-mail: info@orw-flisak.pl

Informacje o nowościach - Zapisz się!!!


Chcesz być informowany o nowościach i promocjach w naszych Ośrodkach?
Zapisz się na bezpłatny informator.
.

Adres kor.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „ZAGŁĘBIE"
ul. Bogusława XIV nr 3,
78-111 Ustronie Morskie

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.